yakin mesafede denize bosaldi

Polikistik overim kistlerim kucuk ve 8gundur dogum kontrol hapi kullaniyordum. Erkek arkadasim yakin mesafede denize bosaldi iliski olmadi uzerimde bikinide vardi 10gun oldu ve bugun az kanamam oldu. Sizce gebebolabilir miyim. İlaci kullanmaya devam ediyorum normal reglme 1hafta var

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebelik mümkün değildir. Gebelik için sperm ve vajina teması zorunludur.