Epilepsi hastasıyım, aşırı derecede titreme sorunuyla nöroloji bölümüne gittim

epilepsi hastasıyım.aşırı derecede titreme sorunuyla nöroloji bölümüne gttim kan testinde kreatının 0,36.CL 110. LOKOSİT3,29. NE%27,3. NE#0,897. LY%60,5. ERİTROSİT3,43. HEMOGLOBİN 10,3. HCT30,6. CIKTI ve doktorum anemik bir problem olabilecgnı söyledi degerler korkulacak gbimi ?

Tahlil.com Cevabı : Evet kansızlığınız var, nedeninin araştırılarak tedavi verilmesi gereklidir..