Erkek arkadaşımla 22 Martta ilişkiye girdik. Prezervatif yoluyla korunduk ancak daha sonra prezervatif yırtıldı.

Erkek arkadaşımla 22 Martta ilişkiye girdik. Prezervatif yoluyla korunduk ancak daha sonra prezervatif yırtıldı. Bizde bunu fark etmedik. Düzenli olarak adet gören birisiyim. O yüzden 26 Mart yani 4 gün sonra adet oldum. Normal adetlerim gibi 5 gün sürdü. Aradan 20 gün geçmesine rağmen şu sıralar şiddetli baş dönmesi şikayetim var. Yatarken başımı sağdan sola çevirdiğimde dünya sanki hiç durmadan dönüyor. Sürekli kusuyorum. Özellikle sabahları fazlasıyla bulantım var. Kasıklarımdada ağrı hissediyorum. Adet olmama rağmen sizce hamile miyim? Yada hamilelik riskim ne kadar olabilir?Ayrıca 17 yaşındayım, kan testiyle gebe olup olmadığımı öğrenmek istiyorum. Tek başıma yapabilir miyim bu testi? Anne baba şart mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüze göre muhtemelen hamile değilsiniz, şikayetleriniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurun.