Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik.Üzerimizde kıyafetler vardı.Hamile kalabilir miyim?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim üzerimizde kıyafetler vardı herhangi bi boşalma olmadı daha doğrusu ben elimle boşalttım. Ama bana bulaşma gibi durum olmadı peçeteyle sildik ilişkiden sonra. O  ayki adetimi de oldum ama üstüne görme durumu olabilirmi? Cevaplarsanız çok seviinirim

Tahlil.com Cevabı : Pes doğrusu, üstünüzde elbiseler var, ayrıca adet de olmuşsunuz.Hala hamilelik şüpheniz var.Size önerimiz evlenene kadar bu işlere girişmeyin.Cinsellikle ilgili bir bilginiz de olmadığı anlaşılıyor.Veya vakit ayırıp biraz okuyun