Eşim 22 haftalıkken düşük yaptı doktor hatasından kaynaklanan fakat şu anda adetinden 6 gün geçti değeride 66 çıktı ve şu anda eşim hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri yüksek,hamile olabilir.Ancak önümüzdeki günlerde bu değerin yükselmesi ve ultrason muayenesinde de kesenin görülmesi gebeliği kesinleştirecektir