biraz geç çekildi

Erkek arkadaşımla dışarı boşalmayla arkadan ilişkiye girdik Daha önce de yapmıştık ve sorun olmamıştı Ama bu sefer biraz geç çekildi ve bana da geldi Arkama geldi ama önede gelmiş olabilir adetim daha bir gün gecikti bundan hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu ilişki şüphe uyandırıyor ve gebelik ihtimalini düşündürüyor. Bu sebeple gecikmenin devamı durumunda tahlil yaptırmalısınız.