Eşimde sertleşme sorunu var.Çocuk da istiyoruz, psikolojimiz bozuldu.

Eşimde sertleşme sorunu var.8 aylık evlıyız.3 hafta once eşiminde sertleşme sorunu yasadı ve daha once hiç olmamıstı psıkolojımız cok bozuldu.urolojı doktoruna gıttık kan tahlılı ve sperm örneği alındı.Tahlil sonuçları:LH:3,5 FSH:3,3 TESTESTORON.TOTAL:300,36SIPERM LİKEFAKSİYON SÜRES 30 dksayı:5 mılyon /mldr testo jel tadevısı vermıs 1 ay kullanıp tekrar tahlıl yapmam gerekır demıs,Eşim 31 yasında ve cocukta dusunuyoruz.AMA ilk once sertlesme olmamanın nedenı nedır ve anıden boyle olabılırmı bıze yardımcı olursanız sevınırım.

Tahlil.com Cevabı : Sertleşme sorunu bir çok nedene bağlı olabilir.Öncelikle rutin kan tahlillerin yapılması ve gerekirse bir psikiatriste danışmak da yararlı olacaktır.Üroloji uzmanı da ilave başka tahliller isteyecektir.