Eşimin kansızlığını nasıl tedavi ettirebilirim.Tahlil sonuçlarını gönderiyorum:Demir:16,UIBC :359,Kalsiyum:7.9,Sodyum:131,Klor:109,Hgb:8.6

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçları incelendiğinde kansızlık bulguları görülüyor.Demir içeren ilaç tedavisi ve demir içeren gıdalar(kırmızı et,sakatat,kuru üzüm,pekmez gibi) yararlı olacaktır.Bunlarla birlikte tercihen bir hematoloji uzmanı veya dahiliye uzmanına danışabilirsiniz.