Eşimle korunmasız olarak cinsel ilişkiye giriyoruz.

Rusya’da yasiyorum. gecen gun aksam eve donerken yolda yerde yatan birini gordum. baska biri yardimci olmaya calisiyordu, ben de yardim ettim. beraber ayaga kaldirdik. ayaga kalkinca yuzunun kanlar icinde oldugunu gordum, sanirim buz nedeniyle kayip dusmus olmali. ben de kendimi kontrol edince elimin bir kisminin (agirlikla elimin yan kismi) kanla kapli oldugunu gordum. elimi once kagit mendille sildim, eczane bulamayinca 5-10 dakika sonra marketten aldigim bir sise vodkayla elimi yikadim. elimde gozle gorulur bir yara ya da kesik yok. belki elim soguk nedeniyle biraz kuru olabilir ama elimi alkolle yikarken herhangi bir yanma olmadi. benim sorum su: bir suredir esimle cocuk sahibi olmaya calisiyoruz, bu olayi esime anlatinca kendisi endiseye gerek olmadigini, herhangi bir risk olmadigini soyledi. Hocam, sizce bir risk var mi? biz cocuk sahibi olmak icin korunmasiz iliskiye devam ediyoruz. sizce bu hatali bir karar mi? cevabiniz icin simdiden cok tesekkurler, bu olayi bir turlu aklimdan atamyorum. cok tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : İnsani görevinizi yapmışsınız.Bir hastalık geçme şansı anlattığınız olaydan yola çıkarak yok denecek kadar az.Eşinizle korunmasız ilişkiye girmenizde engel bulunmuor.Yine de rahat olam için bir ay sonra Hepatit ve  hıv testlerini yaptırabilirsiniz