FMF ve ankilizan spondylit hastasıyım. Geçen gün tahlil değerlerimde crp 87 sedim 26 çıkmıştı.

FMF ve ankilizan spondylit hastasıyım. Geçen gün tahlil değerlerimde crp 87 sedim 26 çıkmıştı. Güvenmeyip bir gün sonra tekrar yaptırdım crp 55 sedim 65 çtıktı. Bir günde bu kadar değişebilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Ankilozan spondylit da CRP yüksekliği olağandır.Doktorunuzun önerdiği tedaviye devam edin