Gaita tahlilimde gizli kan pozitif görünüm yumuşak kanlı ve mukuslu 1-2 lökasit 6-7 eritrosit görüldü ne yapmam gerekiyor?

Merhaba gaita tahlilimde gizli kan pozitif görünüm yumuşak kanlı ve mukuslu 1-2 lökasit 6-7 eritrosit görüldü ne yapmam gerekiyor yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gaitada gizli kan pozitifliği olağan değil.Mide ve barsak sisteminizde bir kanama odağı olabilir.Bir gastroenteroloji uzmanına başvurun.