Gaitada gizli kan:pozitif,lokosit:10-12 ,eritrosit:5-6,parazit:4-5 epitel hücresi ve mukus görüldü

 Gaita tahlilimi yorumlar mısınız?Gizli kan:pozitif,lokosit:10-12 ,eritrosit:5-6,parazit:4-5 epitel hücresi görüldü Görünüm : sulu sarı,kan:görülmedi,mukus:görüldü

Tahlil.com Cevabı : Gaita tahlili normal değil.Mukus, eritrosit ve lökosit görülmesi enfeksiyon ihtimalini akla getiriyor.Gaita kültürü tahlili yapılmalı.Güvenilir bir laboratuvarda bu tahlili de yaptırın.