Gebelik testlerim negatif çıktı.Dış gebelik olabilir mi?

7 kasmda başmdan bi üzücü olay geçti.. bildiğim kadarıyla adet görülürse gebelik olmazmış ama üstüne görme diye bir olay yaşanabilme ihtimali olunca bunu adet zannedebilirmişiz sanırım.. iki aydır çok ağrılı ve kısa süren (sanırım) adet gördüm.. sanırım gebe olmaktan korktuğum için yaklaşk iki aydır eczaneden alınan gebelik testleri ile evde gebelk testi yapıyorum hep negatif çıkıyor.. ancak sol tarafmda ki ağrılar geçmedi karnım şiş gibi sanki 23 aralık ve 28 aralıkta beta hcg testi yaptırdım ilk testte negatif < 1.20 mIU/ml değeri ikinci testte <1.20 mIU/ml yani aynı değerler çıktı.. galiba gebe değilim ama şimdide dış gebelik dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum.. olabilme ihtimalim var mı bilgi verebilirseniz sevinirim..:(

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınız anlaşılıyır.Zaten dış gebelik olda Beta HCG değerleri de yüksek çıkardı.