Genel tarama testlerimde c125 değerim 35,70 ve c 19-9;

43 yaşındayım menopoz durum yok .genel tarama testlerimde c125 değerim 35,70 ve c 19-9 değerimde 45,57 çıktı .ayrıca tsh 5,22 değeriminde yüksek oldugu söylendi. bu sonuçlarıma göre beni aydınlatırsanız seninirim.

Tahlil.com Cevabı : Tiroid beziniz yavaş çalışıyopr yani hipotiroidi var. Tümör markırlarınız hafif yüksek, bu kanser anlamına gelmez ileri değerlendirme için en azından tüm batın ultrason yapılsa iyi olur diye düşünüyorum.