Gördüğüm kanama adet mi yoksa üstüne görmemi ayırt edemiyorum.

Merhaba. Erkek arkadaşımla 9 Kasım ünü geri çekilme yöntemiyle birlikte olduk. Aradan 17 gün geçti. Bu 17 gün boyunca hiçbir lekenme olmadı bende. Ekim ayının 28inde adet olmuştum. Bugün sabah da oldum sanırım. Sanırım diyorum çünkü regl mi üstüne görmek mi emin değilim. Aradaki farkları da okudum..

Tahlil.com Cevabı : Bu ayrımı yapmanın en basit yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonuç negatifse gördüğünüz az miktar da olsa bir adet kanamasıdır.