Hacim: 5 ml Renk: sarı Görünüm: hafif bulanık Dansite: 1010 PH: 6,5 Lökosit esteraz: + Protein: negatif Glukoz?

TAM İDRAR TAHLİLİHacim: 5 mlRenk: sarıGörünüm: hafif bulanıkDansite: 1010PH: 6,5Lökosit esteraz: +Protein: negatifGlukoz: negatifKeton: negatifBilirubin: negatifÜrobilinojen: normalNitrit: negatifHemoglobin: negatifLökosit: 4-5 mlEritrosit: 0-1 mlEpitel: 4-5 ml bu 18 aylık kızımın tahlil sonuçları şuan kızım hem diş çıkarıyor hemde hafıf bır kulak enfeksiyonu var croxilex-bıd 200/28 antıbıyotık surup kullanıyoruz (tahlili antıbıyotık kullanırken yapıldı)tahlil sonucunu yorumlarsanız sevinirim tesekkur ederım..

Tahlil.com Cevabı : lökosit esteraz pozitifliği enfeksiyon olasılığını ortaya koyuyor.İdrar kültürü yapılabilir,antibiyotik kullanımı bittikten sonra