Halsizlik ve aşırı yorgunluk nedeniyle tahlil yaptırdım aralık dışındaki değerler: MONO% 11.6 HGB 7.9 HCT 25.6 PLT 519?

 Halsizlik ve aşırı yorgunluk nedeniyle tahlil yaptırdım aralık dışındaki değerler:MONO% 11.6HGB 7.9HCT 25.6PLT 519MCV 67.2 MCH 20.7MCHC 30.9RDW-CV 15.6PCT 0.41önceki zamnlarda yaptırdığım tahlillerde demir eksikliğim kansızlığım mevcuttu 47 yaşında bir bayanım bu tahlili yaptırdığımda adet dönemindeydim ve kanamam vardı bu bilgiyide paylaşmak istedim bu sonuçlar dahilinde ne gibi bir sorun olabilir birşeyin göstergesimidir korkulacak birşey varmıdır acil yardımcı olursanız bilgi verirseniz sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleriniz ciddi şekilde düşük.İleri bir kansızlığınız var.Tedavi olmalısınız