Hamile miyim? Beta HCG 0.14

Merhabalar çok fazla pinpirikli birisiyim düzenli şekilde adet olmama rağmen yaklaşık 1.5 ay önce erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadık ondan sonra psikolojim tamamiyle hamileliğe kaydı düzenli adet olmama rağmen kan testi verdim testlerimi inleceyip olup olmadığımı ve bu değerlerin ne olursa göre hamile kalındığını söyler misiniz? İçimin rahatlarsına ihtiyacım var. Testimi aşağıya bıraktım

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba içiniz rahat olsun. Net bir şekilde hamilelik yok. Beta HCG değeriniz 0.14 çıkmış. Bu değer tartışmasız bir şekilde hamile olmadığınızı gösteriyor.Hamilelik tanısı için Beta HCG değerinin 6.00 ve üstü olması gerekiyor.
Sizin 0.14 çıkan değeriniz 6.00' ın çok çok altında.  Hamile değilsiniz. Başka teste de gerek bulunmuyor.
Sağlıklı günler dileriz.