Hamile olabilir miyim testleri erken mi yaptım acaba şimdiden teşekkürler?

 Merhabalar adet gecikmesi yaşıyorum 2 ve 4 gün geçtikten sonra evde idrar testi yaptım negatif çıktı şuan 10 gün geçmiş durumda kan testi sonucumu bekliyorum hamile olabilir miyim testleri erken mi yaptım acaba şimdiden teşekkürler?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi bir haftayı geçtiği için yapılacak kan testinin sonucunun doğru olma ihtimali yüksek ancak yine de bir süre daha regl durumunun takibi gereklidir.