Zevk suyu ile hamile kalmak mümkün mü?

 Yeni evliyim ilişkiye girdik adetimden 2 gün sonra,korunduk ama yinede zevk suyndan korkmdan ilski snrası hapı aldk sabahına onu ictm tekrar girdk ilskiye ama yine korunark, zevk suyndan hamile kalınrmı? tam 1hafta geçti gögslrmde şislk agrı var

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse yoktur. Ancak adet gecikmesi devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurulmasında fayda var.