Hamilelikte ilişkiye girildikten kaçıncı gün ele alınır? Hamilelik belirtileri ilişkiden kac gün/hafta sonra belirmeye başlar?

Hamilelikte ilişkiye girildikten kaçıncı gün ele alınır? Hamilelik belirtileri ilişkiden kac gün/hafta sonra belirmeye başlar? Bu ayki 5 gün adet gecikmem hava degişimlerinden kaynaklanıyor olabilir mi araştırdım hava da etkiliyormus?

Tahlil.com Cevabı : Bunlara kafa yorana kadar ilk fırsatta gebelik test yaptırsanız daha sağlıklı olur.