Hamilelikte yaptırılan testleri yaptırdım testlerimde; -anti toxoplazma ıgm kemiluminesans 0,160 yorumlar mısınız?

Hamilelikte yaptırılan testleri yaptırdım testlerimde; -anti toxoplazma ıgm kemiluminesans 0,160anti toxoplasma ıgg 199,3, anti rubella ıgm 0,247 anti rubella ıgg 216,1 tsh:6,62 – serbest t4;0,756 – serbest t3 ;6,96sonuçları çıkmış bu sonuçları yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : TSH yüksekliği, tiroid bezinizde problem olduğunu gösteriyor.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun