HBs ag 0.558, anti hbs 4.46, anti Hcv, 0.105, anti hıv 0.259.Geçtimiz hafta kan testi yaptırmıştım doktorum gebelik hakında bişey söylemedi sadece hepatit b asısı yaptırmamın uygun oldugunu söyledi..gebemiyim yoksa hepatit b.19 yasındayım

.Geçtimiz hafta kan testi yaptırmıştım doktorum gebelik hakında bişey söylemedi sadece hepatit b asısı yaptırmamın uygun oldugunu söyledi..gebemiyim yoksa hepatit b.

Tahlil.com Cevabı : Her ikisi de değilsiniz.Bu tahlil sonuçlarına bakıldığında ne Hepatit B ne de gebe olduğunuz söylenemez.Hepatit enfeksiyonu geçirmediğiniz gözüküyor.Koruyuculuğunuz da olmadığından aşı olmanız mantıklı.Gebelik ile ilgili herhangi bir test sonucu göndermediğinizden gebe olduğunuz veya olmadığınız hakkında fikir veremiyorum.