Hocam merhaba, kız arkadaşımla arkadaşımın adetinin bitişinden 2 gün sonra geri çekilme yönetimi ile ilişkiye girdik

Hocam merhaba, kız arkadaşımla arkadaşımın adetinin bitişinden 2 gün sonra geri çekilme yönetimi ile ilişkiye girdik.Bunu üzerine kız arkadaşım normal adetinden bi 10 gün kadar önce adet oldu.Sorduğumda adetinin normal kırmızı bi şekilde geldiğini söyledi.Erken adet olması üstüne görme olabilrmi:(

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda her ne kadar hamilelik olasılığı çok az ise de, adeti eğer olağan değil ise, tedbiren test yaptırabilirsiniz.