İdrar tahililim sonucunda protein negatif keton negatif ph değerim 5,NIT negatif,speisfik gravite 1.025....

17 yaşındayım. Karnımda sancı oldu. Doktora gittim birşeyin yok dedi. İdrar tahililim sonucunda protein negatif keton negatif ph değerim 5,NIT negatif,speisfik gravite 1.025 , mukus ise 212.80biyokimya tahlili sonucunda ise:glukoz 104,üre 9 , kreatinin 0.51, AST 13,ALT 13, alkalen fosfataz 51 , LDH 151….HDL kolestrol 51, ürik asit 2.2, sodyum 109, potasyum 2.2, klor 81 …

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda bir anormallik gözlenmiyor.