İdrar tahlilimde bol lökosit 2-3 eritrosit 10-12 epitel çıktı

merhaba doktor bey idrar tahlilimde bol lökosit 2-3 eritrosit 10-12 epitel çıktı idrar kültürü de yaptırmak için en yakın zamanda doktora gideceğim merak ettiğim idrar yolu enfeksiyonu belirtilerinden hiçbirini görmedim başka birşey olabilir mi? ve ben tahlili havuz için yaptırmıştım giremezmiyim

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz. İdrar kültürü sonucunu bekleyin ona göre hareket edin.