İdrar testi de yaptım süphelenip negatif cıktı. Hamile değilimdir değil mi?

2 bucuk ay önce ilişkiye girdim 2 aydır da adetim düzenli bi şekilde geliyor adet zamanında belirtilerimde düzenli üstüne görme diye birşey oldugunu öğrenince idrar testi de yaptım süphelenip negatif cıktı. Hamile değilimdir değil mi? İstemiyorum çünkü.

Tahlil.com Cevabı :   Adet görüyorsunuz ve test sonucunuz negatif çıkmış. Hamilelikten söz edemeyiz.