İdrar yolunda (üretreda) aşırı bir yanma şikayetim var. Ne yapmalıyım?

Merhaba, iki aydır idrar yolunda (üretreda) aşırı bir yanma şikayetim var, idrar yaparken ve yaptıktan sonra yanma oluyor.Hem üroloğa hemde kadın hastalıkları doktoruna muayene oldum fakat bişey yok diyorlar.İdrar tahlilinde ve kültürde bişey çıkmadı, ben kendin iki kez roxin prünol ve ürispas kullandım geçmedi. Aynı zamanda kadın hastalıkları doktoru mantar tedavisi uyguladı ağızdan ve fitil olarak, dış kısmına canesten falanda verdi ama bir türlü yanma geçmiyor. üretra çıkışı ve civarı hafif şiş ve acıyor, aynı zamnda göbeğimde acımaya başladı. Çok rahtsız edici ve yürüyüşüm değişti. Bundan kurtulmak için ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı açık bir şekilde yazmadığınızdan net bir değerlendirme yapamıyorum.üretit olma ihtimaliniz yüksek. Farklı bakterilerin yol açtığı üretitlerde kullandığınız ilaçlardan farklı antibiyotikler kullanılabiliyor. Cinsel ilişki ile bulaşabilen bir enfesiyon olma ihtimaline karşı bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririm