İki kere düşük yapdim.Tahlil yaptirdim sonuclari Toxoplasma IgG

hhocam iki kere dusuk yapdim.tahlil yaptirdim sonuclari Toxoplasma IgG-45, Toxoplasma IgM-negative, Serum Anti-Rubella IgG-119, Serum Anti-Rubella IgM-Negative, Serum Anti-CMV IgG-5, Serum Anti-CMV IgM-Negative, Anti-HSV I/II IgG-27, Anti-HSV I/II IgM-0.4, tekrar hamileliyime nasil etki yaradar?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik yok. IgM 'leriniz negatif.