İyi günler benim eşimin adeti 8 gün gecikti. daha doğrusu devamlı adet düzensizliği var

 İyi günler benim eşimin adeti 8 gün gecikti. daha doğrusu devamlı adet düzensizliği var. dr. a gittik progestan tablet verdi 3 ay kullanmamızı istedi 2 ay düzenli geldi ama son ay kullanmadan adet gecikmesi oldu. kan tahlili yaptırdık. sonuç h/l nin altında 0,03 yazıyo ne yapmamız gerekiyor. teşekk.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307