Kadından erkeğe geçiş operasyonları oldum tranilişkiüelim.

Kadından erkeğe geçiş operasyonları oldum tranilişkiüelim. Sustanon 250 mg hormon kullanılıyor bu surecte. Problem var mı ? ve sustanonu kaç günde bir kullanmalıyım artık? TSH sonuç 4.6 . normali 0.27-4.2 FSH sonuç 96.85 normali 1.5-12.4 LH sonuç 61.33 normali 1.7- 8.6 AST sonuç 62.0 normali 0-40

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerlerinizle birlikte değerlendirilmelidir, takip eden doktorunuzla görüşmenizi öneririz..