...Kalçalarının arasına boşaldım sonra 4 kez adet oldu ama.. biraz karnım büyüdü diyor gebelik olma ihtimali var mı?

Ben kız arkadaşımın kalçalarının arasına boşaldım sonra 4 kez mens oldu ama göğüs uçları çok koyu ve biraz karnım büyüdü diyor gebelik olma ihtimali var mı? Adet görmesine rağmen mümkün mü? Yardım edin lütfen lütfen sevgilim de bende kafayı yemek üzereyiz :(

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınız adet gördüğü için hamile olma ihtimali yok. Ancak daha emin olabilmek için HCG horman seviyesine bakılan kan testi yaptırılabilir.

b*********** :

Erkek arkadasimla surtunme yoluyla bir iliski yasadik. Cinsel organima bosaldi. Ertesi gun hapi almayi dusunuyorum gebe kalma riskm fazla mi bu hapida kullanmaktan cekiniyorum yardimci olursaniz sevinirim tskler.

Cevap:

Eğer spermlerin vajinana temas ettiğinden kuşkun varsa adet zamanını bekle 5 gün veya daha fazla gecikmen olursa hamilelik testi yap.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

i************ :

Ihtimal sıfır değil mi? İçimiz rahat etsin diye mi yaptırmalıyız testi? Ve kan testi yaptırdığımizi ailemiz öğrenebilir :(

Cevap:

Evet. Kan testi daha belirleyicidir. Ancak düzenli adet görme hamilelik ihtimalini sıfırlar.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.