Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama üstüme gelmedi. Adet oldum...Kasıklarda,karında ağrı, iştahsızlık var. Sizce şikayetlerimin nedeni ne olabilir?

Merhabalar, Agustos'da sevgilimle sürtünme yoluyla iliski yasadik ama üstüme gelmedi. 11.09.2013 de adet oldum.3-4 gündür basta kirmizi sonra kahverengi akinti olustu.Kasiklarda,karinda agri, ístahsizlik var.Idrar testi negativ cikti.Sizce kan testi yaptirmalimi;sikayetlerimin nedeni ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Adet görme durumunuz olduğu için hamilelikten söz edemeyiz. Adet sırasında yaşadığınız sıkıntılar ise dönemin doğal sürecinden kaynaklı olabilir. Ancak şikayetleriniz devam eder ise mutlaka doktor kontrolünü öneriyoruz.