Kan değerlerim:rdw 15,4 hdl 37,7 wbc 4,29 rbc 3,62 hgb 10,4 hct 31,5 Sizce anemimiyim ve tedavi gerekiyor mu? Demir eksikliğinden kaynaklanan bir anemi mi kurşun anemisi, talasemi mi?

Kan değerlerim:rdw 15,4 hdl 37,7 wbc 4,29 rbc 3,62 hgb 10,4 hct 31,5Sizce anemimiyim ve tedavi gerekiyor mu? Demir eksikliğinden kaynaklanan bir anemi mi kurşun anemisi, talasemi mi mi yoksa cevaplarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Anemi yani kansızlığınız olduğu anlaşılıyor.Nedenine yönelik araştırma için ilave tahlillere ihtiyaç var.