Kan sayimi testimin sonucunda akyuvar miktarlari normalin biraz ustunde

Merhaba, henuz yaptirmis oldugum kan sayimi testimin sonucunda akyuvar miktarlari normalin biraz ustunde cikti. Yani tam rakam olarak 11.25 olarak tespit edildi. Bu durumun tehlikesi var midir, varsa nedir? Bu durumda ne yapmami tavsiye edersiniz? Bir uzman doktora gorunmeli miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı :   Aşağıdaki yazıda daha detaylı bilgi bulabilrisiniz.http://tahlil.com/polisitemi-nedir-belirtileri-ve-tanida-kullanilan-tahliller