Kan testi sonucumda, LYM % 50,3 (25-50 aralığında olmalı) Kronik alerjik sinüzit hastasıyım. Bu sonuçlar normal mi?

Kan testi sonucumda, LYM % 50,3 (25-50 aralığında olmalı), NEU % 29,3 (50-80 aralığında olmalı)EOS % 9,5 (0-5 aralığında olmalı), Diğer değerler normal çıktı., Kronik alerjik sinüzit hastasıyım. Bu sonuçlar normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değerinizin yüksek olması alerjik bir yapınız olduğunu destekliyor. Eos yüksekliği normal değil.Doktorunuz gerek görürse alerji testleri de isteyebilir.