Kardeşim 6.5 yasında epilepsi hastası her sene belli dönemlerde çeşitli testler oluyor

İyi günler kardeşim 6.5 yasında epilepsi hastası her sene belli dönemlerde çeşitli testler oluyor bugün yaptırdığımız kan testi de sadece mono # sonuc: 1.07 referans aralığı 0.2- 0.8 ve mono% 13.8 referans aralığı 4-9 bu neyin belirtisi olabilir .

Tahlil.com Cevabı : Tek başına hiçbir anlamı yok.