Kemoterapiden sonra bacaklarda diz altı omuzlarda kas ve eklem ağrıları oluyor. kemoterapinin böyle bir etkisi var mıdır?

İyi günler kemoterapiden sonra bacaklarda diz altı omuzlarda kas ve eklem ağrıları oluyor. kemoterapinin böyle bir etkisi var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Acil şifhalar diliyoruz.Umarız kemoterapiden en iyi yararı sağlarsınız.Kemoterapinin belirtiğiniz tarz yan etkileri vardır.Kas ağrıları olağandır.Aşağıdaki bağlantıda kemoterapinin yan etkileri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kemoterapinin Yan Etkileri