Hocam 42.gün elisa testim negatif konuyu kapatabilir miyim ?

Hocam 42.gün elisa testim negatif konuyu kapatabilir miyim herhangi kronik ya da kanser tarzı rahatsızlığım yok testi tekrarlatmamım gereği var mı doktorum başka memlekette danışma ihtimalim olmadığı için sizden destek bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz.Test sonuçlarınız normal, sorun olmadığını söyleyebiliriz.Konuyu kapatıp kapatmayacağınız sizin bileceğiniz bir durum.Ancak eğer bir HIV korkunuz var ise, bu konuyu kafanızdan hiç atamıyorsanız aşağıdaki HIV korkusuna dair yazımızı okumanızı öneriyoruz.Bu yazımızı dikkatle okuyup bu konudaki uyarılarımızı dikkate almanız faydanıza olacaktır.HIV korkusu nedir?