kistin olduğu yumurtalığımında alınması gerektiğini söyledi?

T V USG doppler çektirdim ( maling neovaskülarizasyon saptanmasa sa solid komponent içermesi nedeniyle olası bir endometrioid tm ya da borderline müsinöz kistadenom olasılığı kesin olarak ekarte edilememektedir) diyor doktorum hemen ameliyat olmamı ve kistin olduğu yumurtalığımında alınması gerektiğini söyledi sizce 1-2 doktora daha gitmelimiyim bu rapora göre bu karar normalmi şimdiden teşekkürler…

Tahlil.com Cevabı : Ameliyat karrarını doktorunuz verecektir, tahlilde şüpheli bir durum görülmüş