Kız arkadaşımı her sabah uyandığımda arıyorum ama öksürmekten konuşamıyorum ve o da bu durumdan çok rahatsız,ne yapmalıyım?

Merhaba,öncelikle hazırladığınız bu yararlı site için çok teşekkür ederim, Benim sorunum sabahları uyandıktan sonra hemen kahvaltı yapamıyorum, müthiş bir öksürük hasıl oluyor, kız arkadaşımı her sabah uyandığımda arıyorum ama öksürmekten konuşamıyorum ve o da bu durumdan çok rahatsız,ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Rica ederiz. Mevsim değişikliklerinde öksürük, burun akıntısı vs. gibi durumlar görülebiliyor. Ancak sürekli bir öksürük durumu mevcut ise bir göğüs hastalıkları uzmanına başvurmalısınız. Tedavinizi olduğunuzda kız arkadaşınızın rahatsız olma gibi bir durumuda ortadan kalkar. :) Geçmiş olsun.