kız arkadasımın adetleri iki aydır düzenli ve son adetine iki gün kala ilişkiye girdik tam bir birlesme oldu fakat içine bosalmadım fakat zevk suyunda azda olsa sperm olma ihtimali bizi endişelendirdi

kız arkadasımın adetleri iki aydır düzenli ve son adetine iki gün kala ilişkiye girdik tam bir birlesme oldu fakat içine bosalmadım fakat zevk suyunda azda olsa sperm olma ihtimali bizi endişelendirdi ve kız arkasımın adeti tam yedi gün gecikti ve yedinci gün adet oldu sizce hamilelik riski varmıdır acil cevao bekliyorum hocam.

Tahlil.com Cevabı : Az da olsa gebelik ihtimali olabilir.Bir hafta içinde adet görmezse test yaptırabilirsiniz.

g**** :

sevgili doktorlar acil yardımınıza ihtiyacım var erkek arkadaşımla 23.10.2012 tarihinde ilişkiye girdik kendisi dışarı boşaldı. geçen ay 08.10.2012 tarihinde adet gördüm. bu ay iki günüm geçti hiç bir hamilelik belirtisi yok test alıp yaptım sonuç negatif çıktı. bu durumda hamile olabilir miyim acaba?

Cevap:

Cinsel ilişkiniz ile ilgili bizim de merak etmediğimiz detayları bilmeden size nasıl bir yardımda bulunmamamızı istiyorsunuz anlaşılır gibi değil.Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz, test sonucunuz da negatif çıkmış, bunun nesini yorumlayalım.Negatif test sonucu olan biri nasıl hamile olabilir, bu konuda sizin bir cevabınız var mı?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.