Kız arkadaşımla 17 mayıs 2012 tarihinde sürtünme yolu ile ilşkiye girdik. Hamile midir?

Kız arkadaşımla 17 mayıs 2012 tarihinde sürtünme yolu ile ilşkiye girdik boşalma olmadı zevk suyu olabilir. ilşkiden 16 saat sonra ertesi gün hapı aldık, ve regli olmasını bekledik.. 30 mayıs 2012 günü tam günü ve zamanında adet regl oldu, adet kanaması normal şekilde devam ediyor.ve 5 haziran gibi kanaması biter.. bu şekilde üstüne görme durumu olurmu? ve adet bittikten sonra kan testi kesin sonuç verir mi? ilişkiden 16 gun geçti..

Tahlil.com Cevabı : Şu durumda hamilelik olasılığından söz edemeyiz