Kız arkadaşımla adetinden sonra ilişkiye girdik pen*sim icine girdi ama dışarı boşaldım hamilelik var mı?

Kız arkadaşımla adetinden sonra ilişkiye girdik pen*sim icine girdi ama dışarı boşaldım buna eminim gördüm ama zevk suyundan hamile kalırmı bunu ögren mek istiyorum teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür cinsel ilişkilerde vajına içerisine boşalma olmadığı için gebelik düşük ihtimal.Aklınıza takılan diğer sorular için aşağıdaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi