Kız arkadaşımla arkadan yoldan ilişkiye girdik, hamile kalır mı?

Kız arkdaşmla an*l yoldan ilişkiye girdik boşalmadım .tam emin değilim ama 2 3 defa vajinasına deydi ,sürttü bi ihtimal zevk suyu. hamile kalırmı? ve testi ilk haftalarda yapsak herhangi bi sonuç alırmıyız .şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma olasılığı çok düşüktür.Adette en az 1 hafta gecikme olmadan test yaptırmayın