Kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik.Hamile olmasından korkuyoruz.

Kız arkadaşım 4 aralık salı tarihinde adet olmuş.7aralık cuma günü adetim bitti diyo. bizde 8aralık cumartesi günü sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. bende bişey yoktu onda sadece iç çamaşırı ve pedi vardı.iç çamaşarına filan boşalma olmadı normal peçeteye boşaldım.iç çamaşarına geldiyse bi zevk suyu gelmiştir. gece ilişkiden sonra çamaşırında birazcık kan olduğunu ve ertesin gün ara ara midesinin bulandığını söyledi. şuan midesinde her hangi bi bulanma filan yok. benim korkum yoktu ama kız arkadaşım beni korkuttu ya hamile kalırsam filan diye.

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz tarihler ve ilişki türünüz göz önüne alındığında hamilelik ihtimali pek görülmüyor.Ancak ilişki sonrası arkadaşınızın kızlığı bozulmuş olabilirvarmıdır beyler böyle bi ihtimal