Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinaya temas oldu ama hiç bir şekilde vajinaya boşalmadım.

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinaya temas oldu ama hiç bir şekilde vajinaya boşalmadım. Zevk suyu geldiğinde dışarı boşaldım peçete yardımıyla silip tekrar devam ettik ama kız arkadaşım sıvı hissettiğini söyledi ve şuan çok pişmanım acaba hamile kalma olasılığı kaçtır?

Tahlil.com Cevabı : % 23,49 dır oran. Bazen bu tür anlamsız sorular oluyor ve biz de bu tür anlamsız cevaplar vermek zorunda kalıyoruz.Burası bir iddia sitesi değil, tahmin oranı veren.Burada tahlil yorumluyoruz, müneccim değiliz. Adetinde gecikme olursa test yaptırsın arkadaşın bu kadar basit yapmanız gereken.