Kızım 5aylık trombositi 707 yorumlarmısınız?

kızım 5 aylık trombosit 707 cıktı sonucları .neden bu kadar yuksek oluyor ve zararları varmıdır sizce ve öksüyor kızım cok bunun sebebi bu olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın trombosit sayısı yüksek.İlk akla gelen kansızlık ve enfeksiyon.Bu durumlarda trombosit yüksek çıkabilir.Bir çocuk hematoloji uzmanına başvurun,ilave tahliller de isteyebilir.