Kızımda inek sütü ve dana eti alerjisi var.Sonuçlar:SpIgE f2 İnek Sütü (Cow’s Milk) 15.50 kU/L < 0.35 kU/L,SpIgE f300 Keçi Sütü (Goat's Milk) 2.78 kU/L < 0.35 kU/L.,Sığır Eti (Beef Meat) 6.21 kU/L < 0.35 kU/L

3 yaşındaki kızımda doğduğundan beri ineksütü keçi sütü ve dana eti alerjisi var,biz her 6 ayda bir test yaptırıyoruz 2 gün önce yaptırdığımız testte çok sıkı diyet yapmış olmamıza rağmen alerji değerlerinin arttığını gördük,fakat ıge değeri yüksek değil bu ne anlama geliyor acaba?SpIgE f2 İnek Sütü (Cow’s Milk) 15.50 kU/L < 0.35 kU/LIgE 56 IU/mL < 60 IU/mLSpIgE f300 Keçi Sütü (Goat's Milk) 2.78 kU/L < 0.35 kU/LSpIgE f27 Sığır Eti (Beef Meat) 6.21 kU/L < 0.35 kU/L

Tahlil.com Cevabı : Alerji bulguları görülüyor raporda.Buradan sadece bunu söyleyebiliriz.IG E değeri de, normal sınırlarda olmakla birlikte, normalin üst sınırına yakın.Beslenme ile ilgili bazı önlemler de gerekebilir ilave olarak.En doğrusu düzenli olarak bir çocuk alerji uzmanınca takip edilmeniz