kolesterol: 206,LDL: 132 diğerleri şöyle;

glukoz: 82kolesterol: 206HDL: 61LDL: 132düzenli beslenmeyen ve sürekli fast food tüketen birisiyim doktorum meyve ve sebze yememi yağlı yemememi ve düzenli spor yapmamı önerdi 3 gündür sabahları aç karnına sıcak su öğün aralarındada meyve yemeye başladım artı akşam bol bol yeşillik tüketiyorum.. bundan 1 hafta öncesindende iştahsızlık olup 1haftada 1 kilo verdim gidişat iyimidir hızlımı kilo veriyorum ayrıca sol kolumda ve sol göğsümde ağrılar oluyor normalmidir?

Tahlil.com Cevabı : Önceki sonuçalarınızı bilemediğimizden bir karşılaştırma yapmak mümkün değil.Beslenme alışkanlığını değiştirmeniz gayet olumlu.Kilo verirken bir diyetisyene danışmanızda fayda var.Tahlil sonuçlarınızı da incelediğimde kolesterol de hafif yükseklik, ldl de ise nisbeten daha fazla yükseklik var.Ağrılar için ise bir dahiliye uzmanına danışın öncelikle,buradan yorum yapmak doğru olmaz.